Usługa dynamicznej wymianu oleju

Do kogo kierowana jest nasza oferta?

Oferta skierowana jest do właścicieli warsztatów samochodowych oraz wszystkich zainteresowanych świadczeniem wysokomarżowej usługi dynamicznej wymiany oleju ATF w automatycznych skrzyniach biegów. Oferujemy urządzenie MAHLE ATX-180 FluidPRO do dynamicznej wymiany oleju ATF w samochodach z automatyczną skrzynią biegów razem z potrzebnym know-how, które obejmuje: dwudniowe szkolenie, baza danych, wsparcie telefoniczne. 

Na czym polega dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów?

Tradycyjna wymiana tzw. statyczna (lepsze określenie to dolewanie) umożliwia wymianę 50-60% oleju w skrzyni biegów. Pozostały zużyty olej z osadami zalega w chłodnicy oleju, konwerterze, przekładni hydrokinetycznej, przewodach i innych trudno dostępnych miejscach.

Dynamiczna wymiana oleju ATF polega na wpięciu się w obieg oleju automatycznej skrzyni biegów za pomocą urządzenia np. Mahle FluidPro ATX180. Proces wymiany odbywa się przy uruchomionym silniku. Urządzenie ATX180 odbiera zużyty olej wypompowywany przez pompę oleju skrzyni, waży go i w tym samym czasie automatycznie podaje taka samą ilość świeżego oleju. Podczas procedury dynamicznej wymiany cały czas utrzymujemy właściwy poziom oleju.

Dynamiczna wymiana oleju za pomocą urządzenia Mahle FluidPro ATX-180 umożliwia wymianę do 100% oleju znajdującego się w skrzyni biegów oraz umożliwia przepłukanie całego układu detergentem w celu pozbycia się zalegających osadów.

WYMIANA STATYCZNA vs WYMIANA DYNAMICZNA

  • Wymiana ok 40–60% oleju w zależności od typu skrzyni
  • Wymiana do 100% oleju
  • Wypłukanie zanieczyszczeń z całego układu
  • Możliwość zastosowania detergentów ułatwiających wypłukanie zanieczyszczeń

Z naszą bazą wiedzy i know-how wymienisz olej ATF w kilku prostych krokach.

Razem z urządzeniem MAHLE ATX-180 otrzymujesz know-how, szkolenie, bazę wiedzy i wsparcie pod nr telefonu. Baza wiedzy krok po kroku prowadzi użytkownika przez etapy dynamicznej wymiany oleju w poszczególnych modelach samochodów. Baza zawiera szczegółowe opisy, w których miejscach należy się podłączyć do obiegu oleju w automatycznej skrzyni biegów, opis pasujących do danego modelu końcówek i wiele innych potrzebnych informacji. 

Dynamiczna wymiana oleju to usługa, która się zwraca już po kilku miesiącach!

Jesteś zainteresowany dodatkowym przychodem?

Zamów szczegółowe case study inwestycji w urządzenie do dynamicznej wymiany oleju MAHLE ATX-180, która się zwraca nawet w 6 miesięcy.

ZAMAWIAM

 

Zobacz film nt. dynamicznej wymiany oleju ATF

 

Kontakt

SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. k

Adres ul. Marynarki Polskiej 55E, 80-557 Gdańsk
Telefon +48 58 761 35 00
E-mail biuro@sosnowski.pl